Zdrowa żywność

Marzysz o warzywach z własnego ogródka? Tęsknisz za świeżymi, pachnącymi owocami? Oczywiście, że to wszystko mamy! Na dodatek zawsze możemy liczyć na sąsiadów tuż za lasem. To u nich zaopatrujemy się w mleko od krów pasących się na polu. Z kolei nasze niesforne, wolne kury znoszą zdrowe i pyszne jajka. Po prostu żywność najwyższej jakości – bez zanieczyszczeń i zbędnych nawozów – której nie kupicie w sklepach, bo nie jest produkowana na masową skalę.

Jeśli z darów natury pragniesz stworzyć wartościowe posiłki o niepowtarzalnym smaku, wykorzystaj do tego wędzarnię i piec. To dzięki temu wyposażeniu jednego z naszych domków przygotujesz smakowite, tradycyjne dania. Upieczesz jednak nie tylko chleb, ale także najlepszą pizzę. Ponadto domek w sadzie posiada kuchnię fajerkową opalaną drewnem.

Zadowolimy więc najbardziej wymagającego smakosza. Co więcej, przypomnimy mu smaki i aromaty dzieciństwa. A ogień wesoło trzaskający pod fajerkami pozwoli nie tylko przygotować smaczny obiad – ogrzeje także najlepsze wspomnienia i przypomni, że natura jest tak blisko.